Lietuviai Danijoje

Studijų Roskildėje dienoraštis

Archive for the ‘Mokslai’ Category

Antradienį-trečiadienį laikėm savo egzaminą, po jo su trumpa kambario tvarkymosi ir daiktų pakavimosi pertrauka švenčiam dar iki dabar.

(more…)

Pažintys su kitomis kultūromis

Kadangi nuo paskutinio įrašo prabėgo nemažai laiko, tad susikaupė nemažai įdomių dalykų, kuriuos norėtųsi papasakoti. Praeitą savaitę turėjome pirmąją didesnę užduotį savo kolegijoje prie kurios reikėjo truputį pavargti, aš norėdamas būti pilietiškas dėjau pastangas, kad galėčiau balsuoti artėjančiuose rinkimuose, na o per pastarąsias pusantros savaitės teko pabuvoti net trijuose skirtingų tautų ir kultūrų šventėse ar vakarėliuose (Turkija, Prancūzija ir Nepalas)… Skaitykite toliau…

(more…)

Kadangi mokslai, koncertai, vakarėliai ir t.t. jau tapo gan rutiniška tai šįkart, trumpai apžvelgęs pastaruosius, plačiau apžvelgsiu buities reikalus, mat šiandieną (t.y. sekmadienį), pavalgęs vėlyvus pusryčius (kėliausi 2 val.), nusprendžiau pagaliau (gal tik antrą kartą per daugiau nei mėnesį), panaudojęs visus rastus įnagius ir skudurus, išsikuopti savo kambarį.

(more…)

Vis nerandam laiko atnaujinti blogo – matyt esam per daug užsiėmę ir įsijautę į gyvenimą čia, o gal čia po mano gimtadienio apsileidom. Nusprendžiau laisvą akimirką pralaužt ledus, tikiuosi mano pavyzdžiu paseks ir kiti. (more…)